Міністерство освіти і науки України
Управління освіти Чернівецької міської ради
Чернівецький військово-спортивний ліцей
58004, м.Чернівці, вул.Луковецька, 29
(0372) 52-24-71, (0372)-52-74-25

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

11 

6 травня 2015 року в Колінковецькому ЗНЗ І-ІІІ ст. Хотинського району відбувся ІІІ Фестиваль народних ремесел «Колінковецькі передзвони»,   приурочений Дню пам’яті та примирення, який проходив під гаслом «Пам′ятаємо! Перемагаємо!».
Ми пам'ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна.
Ми пам'ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об'єднані нації. Ми пам'ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам'ять робить нас сильнішими. Вона – запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.
На фестивалі були присутні представники Чернівецького військово-спортивного ліцею-інтернату.
За активну громадянську позицію, патріотизм, доброчинність і співпрацю на терені допомоги Українській армії учнівський, батьківський та педагогічний колективи нагороджені подяками Голови Луганської обласної державної адміністрації Геннадія Москаля та волонтерської організації «Буковина – Українському війську». Подяки вручила практичний психолог ліцею Ольга Щербанюк – дочка Героя Небесної Сотні – Олександра Щербанюка.
Традиційно було організовано проведення майстер-класів з народної вишивки, писанкарства, виготовлення фенічок для захисників АТО, художнього малювання, перукарської справи – стилізованих народних зачісок, народної кухні,  виготовлення маків – символу пам′яті про тих, хто загинув під час ІІ Світової війни, хто віддав своє життя на Сході України у боротьбі проти російської агресії, Символу відзначення Дня пам′яті та примирення і Дня Перемоги, плетіння маскувальної сітки для воїнів АТО. У ході фестивалю проводився благодійний ярмарок. 
Завершальним етапом фестивалю став флешмоб «Квітка пам′яті», який виконали всі учні школи та гості фестивалю.
Спільна благородна ідея об'єднала всіх, кожен бажав долучитися до акцій і зробити свій внесок, що становить частину однієї великої мети. У результаті, на ІІІ фестивалі «Колінковецькі передзвони» виготовлено 220 маків, 110 фенічок, 80 дитячих поробок,  написано 150 писанок, спечено 225 пасок. Зібрано коштів з ярмарку у сумі  7010   гривень,  продуктів харчування на суму 14200 грн, сплетено маскувальну  сітку.