Міністерство освіти і науки України
Управління освіти Чернівецької міської ради
Чернівецький військово-спортивний ліцей-інтернат
58004, м.Чернівці, вул.Луковецька, 29, тел.(0372) 52-24-71

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

P9240140P924010724 вересня ліцеїсти Чернівецького військово-спортивного ліцею-інтернату побували на ділянці кордону «Порубне», де їм розповідали та наочно показували усі тонкощі несення служби прикордонних нарядів. 

На території відділу прикордонної служби учням випускних класів ліцею показали техніку, з допомогою якої несуть службу охоронці кордону. Також показали, в яких умовах проживають прикордонники.

Пізніше ліцеїстів відвезли на пункт пропуску «Порубне». Там вони мали змогу подивитись, як здійснюється прикордонно-митний контроль автомобілів, їм розповіли про найпоширеніші випадки схову контрабандних товарів, які зловмисники намагаються незаконно переправити через кордон.

Ватаманюк«Після сьогоднішнього дня я остаточно переконалася, що буду прикордонницею», – ділиться своїми враженнями майбутня випускниця ліцею Крістіна Ватаманюк. «Я з самого дитинства мріяла бути військовою. А сьогоднішні розповіді та демонстрація особливостей служби прикордонників мене переконали в тому, щоб продовжити свою подальшу військову кар’єру саме у прикордонній службі».

 

«Чернівецький Репортер» (ефір 24.09.2015)