Міністерство освіти і науки України
Управління освіти Чернівецької міської ради
Чернівецький військово-спортивний ліцей-інтернат
58004, м.Чернівці, вул.Луковецька, 29
(0372) 52-24-71, (0372)-52-74-25

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

214 жовтня 2014 р. указом Президента України Петра Порошенка встановлено свято з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості.

Голова Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович мотивував вибір дати 14 жовтня для Дня захисника України історичною традицією вшанування українського війська на Покрову.

Також 14 жовтня традиційно відзначається як день створення Української повстанської армії – військово-політичної формації українського визвольного руху.

З нагоди цього свята відбулась розмова в ефірі студії «А-3» телеканалу «Буковина». Гості студії – політолог Ігор Буркут, учасники АТО Владислав Піцул та Євгеній Марусик, заступник директора військово-спортивного ліцею-інтернату Василь Шило та ліцеїсти нашого закладу Ватаманюк Крістіна та Цега Богдан. 13Розмова велась про значення цього дня для суспільства, для військовослужбовців і для підростаючого покоління, виховання дітей та молоді у патріотичному руслі.

 

https://www.youtube.com/watch?v=yk_OZVOlbTs&feature=share