Міністерство освіти і науки України
Управління освіти Чернівецької міської ради
Чернівецький військово-спортивний ліцей-інтернат
58004, м.Чернівці, вул.Луковецька, 29, тел.(0372) 52-24-71
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

     Складовою системи національного виховання є військово-патріотичне, що передбачає вироблення високого ідеалу служіння народові, готовності до трудового та героїчного подвигу в ім'я процвітання Української держави. Воно покликане формувати громадянина-патріота, виробляти у нього глибоке розуміння громадянського обов'язку, готовність у будь-який час стати на захист Батьківщини, оволодівати військовими і військово-технічними знаннями, спонукати до фізичного самовдосконалення, а також вивчати бойові традиції та героїчні сторінки історії українського народу, його Збройних Сил.

     У нас, ліцеїстів військово-спортивного ліцею, через весь навчально-виховний процес, щоденно, червоною лінією проходить патріотичне виховання.

     Коли на нашу Батьківщину прийшли нові випробування, ми були завжди разом з тими, хто став на захист кордонів. Допомагали як могли. Зібрали посилки в АТО та написали теплі слова підтримки.

     В рамках акції "Подарунок від Миколая для солдата в зоні АТО" наш ліцей спорядив посилки. Учні з відповідальністю поставилися до оголошення про збір гостинцівна свято Миколая: приносили консервацію, малювали листівки зі словами підтримки.

Віримо, що зібрана допомога, яка несе з собою частинку Любові від самого серця, принесе хлопцям ту непереможну Силу, яка допоможе якнайшвидше здобути Перемогу.

1

 

 

Меморіальна дошка Герою Небесної сотні Олександру Щербанюку

 

  2 3

2 березня 2016 року у Чернівецькому військово-спортивному ліцеї відбулася церемонія відкриття меморіальної дошки загиблому герою Небесної Сотні Олександру Щербанюку. Тут Олександр свого часу навчався.

На церемонії відкриття були присутні представники крайової влади, духовенство, громадські діячі, волонтери, родичі та друзі Олександра.

Право відкрити меморіальну дошку було надано дружині загиблого Героя та Чернівецькому міському голові Олексію Каспруку.

     Також в нашому закладі відбулося відкриття меморіальних дошок Анастасії Горбачовій і Дмитру Руснаку – вихованцям навчального закладу, які загинули під час проведення антитерористичної операції на Сході нашої держави, захищаючи її незалежність і територіальну цілісність.

4 5

 

Урочистості до Дня захисника Вітчизни

 

     На Центральному кладовищі Чернівців відбулось покладання квітів до могил загиблих в АТО та Героїв Небесної Сотні за участі керівництва обласної державної адміністрації, обласної та міської ради.

 

     Священнослужителі відслужили панахиду за усіма загиблими буковинськими Героями. Також на знак пам’яті про загиблих пролунав салют зі стрілецької зброї.

6  7

8

 

Благодійний ярмарок

 

     На Театральній площі у Чернівцях відбувся благодійний ярмарок-виставка під назвою “Великодні дзвони”. Тут представили пасхальну випічку, вишивку, картини, оригінальні вироби ручної роботи та різноманітні солодощі. До ярмарку долучилися і наші ліцеїсти Спільними зусиллями буковинцям вдалося зібрати близько 64 000 грн для українських бійців. За ці кошти будуть закуплені необхідні речі для 80-ї аеромобільної бригади.

9

 

 Участь в акції "Допомога АТО"

     Наші ліцеїсти взяли участь в акції "Допомога учасникам АТО". Учні пакували протиосколкові бронежилети, які були закуплені на кошти зібрані в рамках благодійної акції. В кишені бронижелетів ліцеїсти вкладали листи та символічні подарунки.

10

Також в нашому закладі створено куточок Небесної Сотні.

11