Міністерство освіти і науки України
Управління освіти Чернівецької міської ради
Чернівецький військово-спортивний ліцей-інтернат
58004, м.Чернівці, вул.Луковецька, 29, тел.(0372) 52-24-71
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

PC130015PC130010Представники різних служб сьогодні прибули до військово-спортивного ліцею Чернівців, щоб розповісти, де його вихованці можуть здобути вищу військову освіту.

Студентів на навчання запрошують Харківський університет повітряних сил, Національна академія сухопутних військ, Військова академія в Одесі, Військовий інститут Київського Національного університету ім. Шевченка, Харківський політехнічний інститут, Житомирський військовий інститут ім. Корольова, Національний авіаційний університет Києва, Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого у Харкові, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, Національна академія державної прикордонної служби та Академія державної пенітенціарної служби в Чернігові.

Як зазначив міський військовий комісар Юрій В'юн, для вступу треба здати обов'язкові тести з математики та української мови, а також третій предмет - історію або біологію, залежно від специфіки вишу. Окрім того, у абітурієнтів має бути хороша фізична підготовка.

   Чернівецький промінь