Міністерство освіти і науки України
Управління освіти Чернівецької міської ради
Чернівецький військово-спортивний ліцей-інтернат
58004, м.Чернівці, вул.Луковецька, 29, тел.(0372) 52-24-71

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

137 листопада в центральній частині Чернівців проходив ІІІ краєзнавчий квест «Невідомі Чернівці». Участь в ньому взяли команди загальноосвітніх шкіл обласного центру, вищих навчальних закладів та різних громадських організацій. Команда «Говерла» складалась із учениць 11-Б класу нашого ліцею Кубінської Христини та Чувік Мар’яни (під керівництвом вчителя географії Гавриляк Наталії Дмитрівни), які здобули ІІІ місце серед команд свого віку.

Учасники квесту повинні були за певний час пройти якомога більше контрольних пунктів, яких було 40 і вони були показані на спеціальних мапах, та відповісти на певні питання на цих пунктах.

Для розв’язання завдань були використані підказки з нового туристичного маршруту Чернівцями, що був презентований на день міста. Перед визначними пам’ятками на бруківці розміщені покажчики напрямку маршруту та QR-коди сторінок інтернет-ресурсу з описом цих пам’яток. Також були включені пошукові завдання за старими фотографіями, деякі з них зроблені більше 100 років тому.