Міністерство освіти і науки України
Управління освіти Чернівецької міської ради
Чернівецький військово-спортивний ліцей-інтернат
58004, м.Чернівці, вул.Луковецька, 29, тел.(0372) 52-24-71

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

7Урочистою лінійкою з нагоди святкування Дня знань розпочався 2016-2017 навчальний рік. Чернівецький військово-спортивний ліцей прийняв до своїх лав новобранців. Замість шкільної форми – військова, замість першого уроку – шикування. Ці хлопці та дівчата вирішили присвятити життя службі.

CIMG5414До привітання ліцеїстів з нагоди свята Першого дзвоника долучилися працівники Управління ДСНС України у Чернівецькій області, рятувальники Державної пожежно-рятувальної частини № 1 Чернівців, працівники Національної поліції та Чернівецького прикордонного загону, а також наші випускники - нинішні курсанти.

Після проведення урочистої частини та привітань від керівництва закладу, батьків та представників влади, розпочалися показові заняття різних структурних підрозділів.

IMG 4016Військовослужбовці прикордонного загону продемонстрували технічні засоби, які вони використовують під час несення служби з охорони кордону, а також навички службових собак щодо виявлення зброї та інших заборонених до переміщення речей.

5Найбільш сміливим ліцеїстам дозволили одягнути спеціальний костюм порушника і відчути, як діють спеціально натреновані собаки.

CIMG5422Рятувальники організували показ пожежно-рятувальної техніки, яка залучається до ліквідації надзвичайних подій різного характеру. Чимало дітей та їхніх батьків зацікавилися бойовим одягом вогнеборців. Зокрема вихованців ліцею цікавило, «яку температуру вони можуть витримати». Кожен бажаючий міг самостійно подати воду з пожежного рукава для ліквідації умовної пожежі, вдягнути апарати захисту органів дихання, спробувати розрізати метал за допомогою гідравлічного інструменту, скоIMG 4073ристатися металошукачем для пошуку вибухонебезпечних предметів, вдягнути бронежилет та каску піротехніків.

Кожна дитина отримала не лише корисні знання, а й чимало позитивних емоцій.