Міністерство освіти і науки України
Управління освіти Чернівецької міської ради
Чернівецький військово-спортивний ліцей-інтернат
58004, м.Чернівці, вул.Луковецька, 29
(0372) 52-24-71, (0372)-52-74-25

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

IMG 20161112 130947У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся День відкритих дверей. Завдяки співпраці керівництва Університету з начальниками головних управлінь ДСНС абітурієнти  з західних областей України разом з батьками  прийшли ознайомитися з умовами вступу та навчання. Також Університет відвідали вихованці: Чернівецького військово-спортивного ліцею-інтернату, Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, Прикарпатського військово-спортивного ліцею-інтернату та Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Крут.

IMG 20161112 113156Проректор Університету Юрій Павлюк  разом з керівниками інститутів розповіли майбутнім абітурієнтам про напрями та спеціальності, за якими у навчальному закладі здійснюють підготовку фахівців. Також гостей ознайомили з умовами вступу в 2017 році.

IMG 20161112 111929Гостям навчального закладу показали навчальну та наукову базу. Родзинкою заходу стала демонстрація пожежно-рятувальної техніки. Розбавив захід музичний супровід духового оркестру університету.

Львівський університет ДСНС України став повноцінним науково-освітнім центром, який готує фахівців починаючи зі шкільного віку.  У складі Університету: Навчально-науковий інститут пожежної та техногенної безпеки; Навчально-науковий інститут цивільного захисту; Навчально-науковий інститут психологіі та соціального захисту; Інститут післядипломної освіти; Відділ заочного та дистанційного навчання; Ліцей цивільного захисту ( м. Вінниця ).

В Університеті здійснюють підготовку  бакалаврів, спеціалістів та магістрів за наступними напрямами та спеціальностями: «Пожежна безпека»; «Цивільна безпека»; «Транспортні технології»; «Соціальна робота»; «Кібербезпека»; «Менеджмент»; «Філологія»; «Психологія»; «Екологія».

День відкритих дверей у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності.