Міністерство освіти і науки України
Управління освіти Чернівецької міської ради
Чернівецький військово-спортивний ліцей-інтернат
58004, м.Чернівці, вул.Луковецька, 29
(0372) 52-24-71, (0372)-52-74-25

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

2O2bT9xgyI0У ці дні по всій Україні відбуваються заходи щодо вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

   Небесна сотня – герої України. Вони завжди були в меншості, без такої зброї, як у “Беркута”, і без будь-якої підтримки влади. Але вони не здавались і боролись. Боролись до останнього подиху. Вони боролись за надію. Надію на краще майбутнє, за щастя своїх близьких. Вважаємо, що кожен свідомий громадянин України має пам’ятати шляхетний вчинок Небесної сотні, адже вони віддали своє життя за нас, за світле майбутнє країни.

   Ми  вшановуємо пам’ять героїв різних історичних подій: Голодомор 1932-33рр, Битва під Крутами, Бабин Яр та ін. Тепер ми стали сучасниками ще однієї масової трагедії нашої країни, війни на сході.

   В нашому   навчальному  закладі   протягом  тижня з 21.11 по 25.11. 2016  відбувались   різноманітні  заходи по вшануванню  пам’яті   Героїв  Революції Гідності. Марущак Ольга Дмитрівна  провела загальноліцейну годину  – пам’яті  на тему: “Вшанування   подвигу  учасників  Революції   гідності   та   увічнення пам’яті   Героїв   Небесної Сотні“.

   Метою    даного заходу    було   закликання    молоді  постійно пам’ятати про всіх Героїв за часу  Майдану, про тих захисників, які загинули у зоні АТО, які поклали свої голови за краще  життя для нашого народу.  Вшанували пам’ять перших  буковинців  –  В. Аксеніна  та О.  Щербанюка, що в тяжкий час знаходились на майдані   і поклали своє життя за   наше майбутнє. 

   Нехай пам’ять про всіх убитих згуртує нас, а живим дасть силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення української держави на українській землі.

     У  ці дні в жалобі схилимо голови за тих, хто згасли як зорі!