Міністерство освіти і науки України
Управління освіти Чернівецької міської ради
Чернівецький військово-спортивний ліцей-інтернат
58004, м.Чернівці, вул.Луковецька, 29, тел.(0372) 52-24-71

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

3З метою профілактики правопорушень серед учнівської молоді була організована екскурсія учнів 9-А класу до Чернівецького слідчого ізолятора, де заарештовані очікують вироку суду.

На початку екскурсії для учнів та педагогічних працівників співробітник слідчого ізолятора провів інструктаж та повідомив правила поводження в СІЗО під час екскурсії. Згідно до правил пропуску учні змушені були здати телефони на зберігання.

1Ліцеїсти мали змогу побачити порядок та умови утримання засуджених в СІЗО, дізнатися про режим, який діє в установі. Також учнім розповіли про 200-річну історію будівлі, показали церкву на території СІЗО, камери, де перебувають правопорушники, кімнату для читання літератури, медичну частину, кімнату для довгострокових зустрічей з родичами першої лінії.

Під час екскурсії дітям розповіли про права та обов’язки підслідних; злочини, через які вони потрапляють до слідчого ізолятора; обмеження, що діють за ґратами; про харчування; умови та частоту зустрічей з рідними і отримання передач.

Співробітники слідчого ізолятора відповіли на всі запитання учнів ліцею та розповіли про Академію Державну пенітенціарної служби (м. Чернігів).

По завершенню екскурсії ліцеїстам побажали самодисципліни, поваги прав інших людей, усвідомлення юридичної відповідальності за різні правопорушення.