Міністерство освіти і науки України
Управління освіти Чернівецької міської ради
Чернівецький військово-спортивний ліцей
58004, м.Чернівці, вул.Луковецька, 29
(0372) 52-24-71, (0372)-52-74-25

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

14Напередодні Дня Гідності та Свободи співробітники Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області організували для учнів Чернівецького військово-спортивного ліцею-інтернату зустріч із учасниками бойових дій на сході України та благодійний перегляд фільму «Позивний Бандерас».

Ліцеїсти багато дізналися про неоголошену війну із, так би мовити, перших уст. Адже співробітники СБУ, разом із побратимами зі Збройних Сил України та Нацгвардії також перебувають в районі проведення Операції Об’єднаних Сил та докладають усіх зусиль задля ефективного виконання свого почесного обов'язку – захисту безпеки держави.

2«Фільм «Позивний Бандерас» побудований на реальних подіях, – зазначив начальник УСБУ в Чернівецькій області генерал-майор Руслан Сторожук перед початком сеансу. – Переглядаючи його, ви побачите, яку велику і відповідальну роботу здійснюють військові, і співробітники спецслужби зокрема, у спецопераціях з протидії диверсантам. Нерідко за це доводиться платити найвищу ціну – власне життя. Серед тих, хто загинув, захищаючи рідну землю від агресора, і наш колега – капітан Олександр Петрищук та ще 65 земляків-буковинців».

3Чернівецький кіборг, а нині керівник Центру допомоги учасникам АТО та радник голови ОДА з цих питань Валерій  Краснян, який також завітав на зустріч, закликав присутніх вшанувати пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Він представив ліцеїстам своїх побратимів і запевнив, що вони не називають себе ветеранами, а готові в будь-який час знову зі зброєю в руках стати на захист Батьківщини.

А далі був фільм. Правдиве, чесне кіно про наших українських захисників. Фільм, який вразив усіх і тримав у напрузі від першого до останнього кадру.

«Цей фільм неможливо дивитися без сліз, – ділиться враженнями від перегляду фільму учень 10-А класу Барановський Павло. – Бо одна справа, коли ти просто собі живеш, навчаєшся і знаєш із новин, що десь там на сході України війна. І зовсім не так, коли ти ніби переносишся в іншу реальність і відчуваєш усе те, що переживають наші захисники. Хочеться їм усім низько вклонитися».

Колектив ліцею висловлює свою вдячність Управлінню Служби безпеки України в Чернівецькій області за можливість поспілкуватися із учасниками АТО та ООС і переглянути фільм «Позивний Бандерас». Такі заходи ще більше надихають до навчання та праці над собою. Адже недарма наш заклад має спеціальний військово-спортивний профіль і в недалекому майбутньому його випускники також стануть захисниками України.