Міністерство освіти і науки України
Управління освіти Чернівецької міської ради
Чернівецький військово-спортивний ліцей-інтернат
58004, м.Чернівці, вул.Луковецька, 29, тел.(0372) 52-24-71

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

56011 травня 2019 року у Чернівецькому військово-спортивному ліцеї-інтернаті Чернівецької міської ради відбулись урочистості з нагоди святкування 10-річного ювілею від дня створення навчального закладу.

В урочистостях взяли участь: Чернівецький міський голова Олексій Каспрук, народний депутат України Микола Федорук та інші гості, колишні випускники та працівники закладу.

З історією ліцею та досягненнями педагогічного та учнівського колективів за цей період ознайомив всіх присутніх у своєму виступі директор військово-спортивного ліцею-інтернату Стукало Сергій Григорович: 12 травня 2009 року за ініціативи тоді міського голови, а зараз народного депутата України Миколи Федорука та відповідно до рішення Чернівецької міської ради на базі Чернівецької загальноосвітньої школи-інтернат I-III ступенів №2 був створений Чернівецький військово-спортивний ліцей-інтернат.

За період існування закладу путівку в життя отримав 391 ліцеїст. Офіцерами стали 32 випускників ліцею, 27 військовослужбовців проходять службу за контрактом в різних військових структурах, 73 випускники є курсантами вищих військових навчальних закладів України. Більше 50% випускників 2016-2018 рр. вступили до профільних навчальних закладів. Цьогоріч із 52 випускників 43 готуються до військової служби. Дев’ять випускників ліцею брали участь в АТО, випускник 2012 року – Руснак Дмитро, загинув, захищаючи Україну.

З метою військово-патріотичного виховання, підготовки ліцеїстів до вступу у вищі військові навчальні заклади налагоджено плідну співпрацю з Чернівецьким прикордонним загоном, управлінням СБУ, Головним управлінням Національної поліції, управлінням ДСНС України в Чернівецькій області, Національною академією ДПСУ України, Краківським університетом індивідуальної та публічної безпеки «Айперон», спілкою ветеранів АТО, ветеранськими та громадськими організаціями Буковини, за що висловлюю керівникам щиру вдячність .

Вчителями фізичної культури та тренерами закладу підготовлено 4 кандидати в майстри спорту, 36 переможців та призерів чемпіонатів України та області. Традиційно команда ліцею виборює перші місця в міських етапах військово-спортивної патріотичної гри «Захисник», у спортивних змаганнях «Буковинська миля», «Садогурська миля», «Сокіл-Джура», прикладного туризму, футболу, волейболу та легкоатлетичного кросу. Ліцеїсти беруть активну участь у загальноміських заходах.

У зв’язку з подіями, які відбуваються на Сході України у 2013-2015 рр. ліцей прийняв на оздоровлення та реабілітацію більше ста дітей з Луганської та Донецької областей.

Чернівецький міський голова Олексій Каспрук привітав ліцеїстів та викладацький склад і вручив Почесні відзнаки Чернівецької міської ради, Грамоти та Подяки міського голови та цінні подарунки.