Міністерство освіти і науки України
Управління освіти Чернівецької міської ради
Чернівецький військово-спортивний ліцей-інтернат
58004, м.Чернівці, вул.Луковецька, 29, тел.(0372) 52-24-71

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

DSC 0507DSC 0510Шкільний дзвінок покликав сьогодні за парти учнів всіх шкіл Чернівецької області. Діти здобуватимуть важливі знання, вивчатимуть нові для себе речі. Разом із цим, підростаюче покоління потребує знань не тільки з шкільних предметів. Тому сьогодні під час святкової лінійки з нагоди першовересня до вихованців Чернівецького військово-спортивного ліцею-інтернату завітали рятувальники. Фахівці Служби порятунку привітали дітей з початком нового навчального року, побажали сил та натхнення до навчання та провели  для ліцеїстів акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

DSC 0514Вогнеборці організували у дворі закладу показ пожежно-рятувальної техніки, яка залучається до ліквідації надзвичайних подій різного характеру, продемонстрували бойовий одяг рятувальників. Вогнеборці розповідали дітям про призначення кожного інструменту рятувальників, відповідали на запитання ліцеїстів. 16Після показової частини заходу, усі діти змогли відчути себе справжніми рятувальниками. Учасники акції приміряли спеціальні апарати захисту органів дихання та зору, каски і бойовий одяг, подавали воду із пожежного рукава, розрізали металеву трубу за допомогою гідравлічного інструмента.

Під час показових занять, фахівці Служби порятунку також нагадували присутнім про важливість повсякденного дотримання правил безпеки. Рятувальники навчали дітей правил, як вберегтись від різних небезпек, та як діяти у загрозливих ситуаціях. 

1719Ліцеїсти були захоплені, вони жваво обговорювали важливі теми безпеки життєдіяльності із вогнеборцями та з цікавістю виконували вправи з рятувальної справи. У більшості підлітків все це викликало непідробний інтерес, мабуть, чимало з них у майбутньому хочуть бути саме рятувальниками,  тому їм було так приємно стати сьогодні учасниками акції.

DSC 0525DSC 0528DSC 0530 DSC 0553 DSC 0564