Міністерство освіти і науки України
Управління освіти Чернівецької міської ради
Чернівецький військово-спортивний ліцей-інтернат
58004, м.Чернівці, вул.Луковецька, 29, тел.(0372) 52-24-71

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

18  червня 2020 року Верховна Рада України, через епідеміологічну ситуацію в країні, ухвалила рішення звільнити випускників 2019/2020 навчального року від державної підсумкової атестації.

Водночас випускники мають право пройти ДПА у  формі ЗНО за власним бажанням. 

Для цього рекомендовано у найкоротші терміни отримати заяву-підтвердження бажання пройти ДПА  у формі ЗНО. Заява має бути від повнолітніх здобувачів або від одного з батьків чи інших законних представників неповнолітніх. Таку заяву можна подати до ліцею особисто або  надіслати скан-копію електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кінцевий термін  подання заяви: до початку  сесії ЗНО. 

Випускникам, які не бажають проходити ДПА у формі ЗНО, будуть видані свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти і додатки до них із записом “звільнений(а)” у відповідній графі бланку додатку. 

Для випускників, які виявлять бажання пройти ДПА у формі ЗНО, будуть видані свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти, після отримання від УЦОЯО результатів ДПА у формі ЗНО, із зазначенням  результатів у відповідній графі бланку додатку.

Зразок заяви розміщено за посиланням .