Міністерство освіти і науки України
Управління освіти Чернівецької міської ради
Чернівецький військово-спортивний ліцей-інтернат
58004, м.Чернівці, вул.Луковецька, 29, тел.(0372) 52-24-71

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Пробне 2021      

 

 

      Пробне ЗНО

    Вимоги щодо реєстрації

ПЗНО-2021:ВАЖЛИВО

У 2021 році пробне ЗНО відбудеться 10 квітня з наступних предметів:

 • Українська мова і література;
 • Українська мова;
 • Історія України;
 • математика;
 • математика (завдання рівня стандарту);
 • англійська мова;
 • іспанська мова;
 • німецька мова;
 • французька мова;
 • біологія;
 • географія;
 • фізика;
 • хімія.

З огляду на епідеміологічні загрози у 2021 році кожний учасник / кожна учасниця зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО.

Окрім участі в пробному ЗНО з одного з навчальних предметів, кожний зареєстрований учасник / кожна зареєстрована учасниця зможе додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021, пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів.

Отже, у 2021 році можна буде і ознайомитися з процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування з одного з навчальних предметів, і перевірити рівень своїх навчальних досягнень з усіх інших навчальних предметів ЗНО (у разі внесення відповідей на спеціальний сервіс).

Реєстрація учасників пробного ЗНО-2021 триватиме 05-19 січня 2021 року на цьому сайті (для осіб, які виявлять бажання пройти пробне тестування у Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій областях).

Вартість пробного тестування   у 2021 році для осіб, які проходитимуть ПЗНО у Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій областях, становить 216 грн. 

 

Вимоги щодо реєстрації осіб

для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні у 2021 році в Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій областях

 1. Ці вимоги визначають сукупність дій щодо реєстрації осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні у 2021 році (далі – пробне ЗНО) у Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій областях – адміністративно-територіальних одиницях зони обслуговування Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти (далі – ІФРЦОЯО).
 2. Участь у пробному ЗНО може взяти особа, яка виявила бажання пройти пробне ЗНО, з 05 до 19 січня 2021 року на сайті ІФРЦОЯО  заповнила реєстраційну заяву (далі – заява) та у триденний термін з дня формування заяви оплатила дану послугу.Реєстрація для участі у пробному ЗНО вважається завершенною після надходження повної суми коштів для оплати даної послуги з обраного особою предмета на рахунок ІФРЦОЯО, зазначений у квитанції на оплату.
  1. Особа, яка бажає зареєструватися для участі у пробному ЗНО, повинна:
 3. Зареєстровані учасники, які в заяві вказали інформацію про необхідність створення особливих умов, зобов’язані у термін до 09 лютого 2021 року надіслати до ІФРЦОЯО скан-копію документа, що підтверджує належність до категорії осіб, які потребують створення особливих умов (медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання, медичну довідку про наявність захворювання тощо). Надсилання здійснюється шляхом завантаження скан-копії документа у відповідному розділі меню інформаційної сторінки «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО». У випадку відсутності скан-копії медичного документа особливі умови проходження пробного ЗНО створюватися не будуть.
 4. Для кожної особи, яка заповнила форму заяви, на сайті ІФРЦОЯО  створюється інформаційна сторінка «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО», доступ до якої здійснюється за логіном та пін-кодом, зазначеним у заяві.
 5. У разі неучасті особи у пробному ЗНО сплачені кошти не повертаються. Ця особа має право отримати комплект тестових матеріалів, звернувшись у триденний термін у пункт проведення пробного ЗНО за адресою, вказаною у запрошенні.
 6. Особа, яка зареєструвалася для участі у пробному ЗНО, може внести зміни до своїх реєстраційних даних (окрім скасування реєстрації), звернувшись з відповідною письмовою заявою до ІФРЦОЯО у термін до 19 січня 2021 року включно.
 7. Захист персональних данихосіб, зареєстрованих для участіу пробному ЗНО, здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних».
 8. Факт оплати проходження пробного ЗНО є підтвердженням ознайомлення та згоди особи, яка виявила бажання пройти пробне ЗНО у 2021 році, з цими Вимогами та документами, зазначеними у підпункті 3 пункту 3 Вимог.

1) визначитись з навчальним предметом, з якого проходитиме пробне ЗНО (українська мова і література, українська мова, історія України, математика, математика (завдання рівня стандарту), англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова, біологія, географія, фізика, хімія);

2) зайти на сайт ІФРЦОЯО www.test.if.ua у розділ «Реєстрація на пробне ЗНО-2021»;

3) ознайомитися у розділі «Реєстрація на пробне ЗНО-2021» з

а) Положенням про пробне зовнішнє незалежне оцінювання, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 11.12.2015 №1277 (із змінами),

б) Угодою публічної оферти,

в) запропонованими повідомленнями;

4) заповнити на сайті  форму заяви та підтвердити уведені дані (у заяві вказується така інформація про особу:

прізвище, ім’я, по батькові;

дата народження;

адміністративно-територіальна одиниця, де проживає особа;

контактний телефон;

електронна адреса (за наявності);

категорія учасника з установленого ІФРЦОЯО переліку;

навчальний заклад, у якому особа здобуває повну загальну середню освіту (для випускників закладів загальної середньоїо світи);

навчальний предмет із зазначенням мови, якою особа бажає отримати завдання пробного тесту;

населений пункт з установленого ІФРЦОЯО переліку, де особа проходитиме пробне ЗНО;

інформацію про необхідність створення особливих умов (для осіб з особливими освітніми потребами) з такого переліку умов: присутність перекладача жестової мови в аудиторії, де відбувається пробне ЗНО; надання перед   початком проведення пробного ЗНО в аудиторії тексту промови інструктора; надання можливості використання слухового апарата, імпланта; надання в письмовій (друкованій) формі озвучених текстів до завдань, що  спрямовані на перевірку сформованості вмінь і навичок, необхідних для розуміння мови на слух (аудіювання під час пробного ЗНО з іноземної мови); надання можливості використання оптичного збільшувача (лупи) або  електронного збільшувача; надання зошитів із завданнями та бланків відповідей, надрукованих кеглем шрифту 16 пунктів; надання можливості виконання роботи в аудиторії, що розташована на першому поверсі).

5) роздрукувати заяву з квитанцією на оплату;

6) здійснити оплату за квитанцією на оплату протягом 3 (трьох) календарних днів, уважно перевіривши відомості, що вказані у квитанції про оплату, зокрема в частині призначення платежу (код, прізвище, ім’я, по батькові особи, за пробне зовнішнє незалежне оцінювання з «предмета»);

7) зберігати заяву та квитанцію про оплату до часу проходження пробного ЗНО.

В «Особистому кабінеті учасника пробного ЗНО» можна:

1) переглянути реєстраційні дані;

2) перевірити надходження до ІФРЦОЯО сплачених коштів;

3) до 09 лютого 2021 року завантажити скан-копію медичного документа особами, які в заяві вказали інформацію про необхідність створення особливих умов;

4) після 25 березня 2021 року отримати інформацію про час і місце проходження пробного ЗНО і роздрукувати

Відповідне запрошення;

5) у термін з 10 до 14 квітня 2020 року включно ознайомитися із зошитами, що містять пробні тести предметів, вказаних у підпункті 1 пункту 3 цих Вимог;

6) скористатися сервісом «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання», наданим Українським центром оцінювання якості освіти ( у термін з 10 до 14 квітня 2021 року включно внести відповіді до пробних тестів, а з 16 квітня 2021 року – отримати результати пробного ЗНО);

7) ознайомитися з іншою інформацією.