Міністерство освіти і науки України
Управління освіти Чернівецької міської ради
Чернівецький військово-спортивний ліцей-інтернат
58004, м.Чернівці, вул.Луковецька, 29, тел.(0372) 52-24-71

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Вас вітає сайт Чернівецького військово-спортивного ліцею-інтернату!

На сторінках цього сайту Ви зможете ознайомитись з життям нашого навчального закладу, отримати інформацію про педагогічний колектив, переглянути нормативні документи та освітні матеріали.

Ми раді відвідувачам нашого сайту! Ласкаво просимо у наше дружнє коло!

641З нагоди Дня захисника України на Центральній площі Чернівців відбулась церемонія складання урочистої клятви ліцеїстами Чернівецького військово-спортивного ліцею-інтернату.

2День захисника України, який відзначається відповідно до Указу Президента України від 14 жовтня 2014 року №806/2014 «Про День захисника України», – це свято усіх, хто покликаний захищати свою Батьківщину, а також нагода згадати історичні перемоги попередніх поколінь, які своїми бойовими звершеннями здобували та відстоювали свободу та незалежність України.

2938На Центральній площі відбулось урочисте покладання квітів до стели загиблим в АТО, пролунала спільна молитва буковинського духовенства за мир в Україні, за її захисників, за  Єдину Помісну Православну Церкву.

Завершилось святкування урочистим маршем колон силових структур та учасників антитерористичної операції.

Детальніше...

PA100274PA100229До дня Захисника України 10 жовтня на базі Чернівецького прикордонного загону за участі Чернівецької обласної та міської організації ветеранів АТО-ООС, спецпідрозділу обласного управління СБУ у Чернівецькій області з ліцеїстами Чернівецького військово-спортивного ліцею-інтернату були проведені практичні заняття з вогневої підготовки (виконання першої вправи з АК-47; розбирання та складання пістолета Макарова, автомата Калашнікова та кулемета Калашнікова; спорядження магазину) та «Охорони державного кордону» (рубіж основних інженерних споруд, склад та призначення, служба прикордонного наряду «прикордонний патруль» по перевірці режиму державного кордону).

PA100183   PA100178

Детальніше...

86Вже третій рік поспіль до Дня народження міста у закладі проводиться конкурс творчих проектів, ініційований бібліотекарем Мацьопою Г.М.

Цьогоріч до 610 річниці ліцеїсти досліджували площі та сквери Чернівців. Проекти були надзвичайно цікаві та оригінальні. Учні мали змогу показати свою творчість. Бібліотекарем на заході була представлена фотовиставка власних робіт "Чернівці! З днем народження". Любов до Батьківщини починається з любові до рідного міста, із знання його історії.

Проект 8 класу

 

Проект 9-А класу

 

Проект 11-А класу

Детальніше...

19Для проведення практичних занять з "Охорони державного кордону України" ліцеїсти виїхали на ВПС "Порубне" та ознайомилися з структурою і  функціями підрозділу, який безпосередньо здійснює охорону державного кордону та пунктом пропуску.

Детальніше...