Міністерство освіти і науки України
Управління освіти Чернівецької міської ради
Чернівецький військово-спортивний ліцей-інтернат
58004, м.Чернівці, вул.Луковецька, 29, тел.(0372) 52-24-71

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Вас вітає сайт Чернівецького військово-спортивного ліцею-інтернату!

На сторінках цього сайту Ви зможете ознайомитись з життям нашого навчального закладу, отримати інформацію про педагогічний колектив, переглянути нормативні документи та освітні матеріали.

Ми раді відвідувачам нашого сайту! Ласкаво просимо у наше дружнє коло!

IMG-e77e59c40cd7309e44d098ee0a60705c-VIMG-5350f0eac27feef961eb2456e4c6c5bc-VВ міжнародний День дівчат в технологіях, який відбувся 8 жовтня 2019 року, ліцеїстки 10-А класу військово-спортивного ліцею-інтернату спільно з Чернівецьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді відвідали ІТ-компанію “Softserve” в рамках всеукраїнського проекту «Дівчата STEM». Даний проект спрямований на подолання гендерних стереотипів при виборі професії, а також на підвищення віри дівчат у власні здібності та можливість побудувати STEM-кар’єру в Україні.

Детальніше...

16Випускники ліцею мали змогу зустрітися з начальником відділу комплектування Західного оперативного командування Національної гвардії полковником Прокопів П.М. в рамках профорієнтаційної роботи. Ліцеїстам доступно розповіли та показали відео про навчання в академії. Зустріч була тепла та цікава..

Детальніше...

Liceum1 031019Обласне управління Національної поліції відчинило свої двері для пів сотні учнів Чернівецького військово-спортивного ліцею-інтернату. Ліцеїсти побачили, куди поступають дзвінки зі спецлінії «102», як відбувається реагування на повідомлення громадян, які підрозділи входять до складу поліції та чим вони займаються, а також дізналися як стати поліцейським.

Детальніше...