Міністерство освіти і науки України
Управління освіти Чернівецької міської ради
Чернівецький військово-спортивний ліцей
58004, м.Чернівці, вул.Луковецька, 29
(0372) 52-24-71, (0372)-52-74-25
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 

 

 

Проєкт передбачає трансляцію відеоуроків для школярів 5-11 класів. Кожен день присвячений окремій дисципліні.

Звертаємо увагу, що yci зазначені уроки можна буде переглянути на платформах онлайн-телебачення MEGOGO, «Київстар ТБ», 1+1 video, sweet.tv як у прямому ефірі, так в будь-який зручний час безкоштовно.

Проєкт реалізується на основі Всеукраїнського онлайн-розкладу (https://mon.gov.ua/ua/vseukrayinskij-rozklad) — ініціативи Міністерства оcвіти та науки України, в межах якої учні 1-11 класів можуть долучитися до відеоуроків, розміщених на YouTube. Уci охочі можуть додавати нові уроки з розкладу д о свого Gооglекалендаря, аби отримувати сповіщення про початок трансляції.

Завантажуй мобільний застосунок
Всеукраїнської школи онлайн

Google_play_logoApp_store_logoApp_Gallery_logo

1. Міністерство освіти і науки України створило всеукраїнський онлайн розклад для учнів під час воєнного стану https://mon.gov.ua/ua/vseukrayinskij-rozklad Онлайн-розклад реалізується на базі інтерактивного Google-календаря, до якого в режимі реального часу матимуть доступ усі охочі. Розклад розроблено для учнів 1-11 класів. Усі бажаючі можуть використовувати ВШО, де містяться відеоуроки, конспекти, тестові завдання, а також розроблено мобільний застосунок.

2. Освітня ініціатива для учнів початкової та середньої школи України: від школи Базис (https://vb.me/school_info) разом з Viberспільнотою Школа.інфо

3. Онлайн-навчання для всіх дітей України, які можуть доєднатися до занять в Zооm: від Академії Сучасної Освіти А+ (https://aplus.ua/).

4. Дистанційна школа 5-11 класи: від JAMM School (https://jammschool.com.ua/) 5. Доступ до річних матеріалів 1-11 класів безкоштовно: від дистанційної школи «Центр освіти «Оптіма» (https://optima.school/free-education). Потрібно зареєструватися, вказати свою електронну пошту, і на неї приходить посилання та пароль для входу

6. Участь в живих уроках, навчальні матеріали за весь рік, додаткові активності для діток від ThinkGlobal. Слідкуйте за розкладом (https://www.facebook.com/ThinkGlobalUA), (https://www.facebook.com/ThinkGlobalUA); екстернат-платформу ALTERRA ONLINE EXTERNAT (https://www.facebook.com/alterraschool1) дає доступ до матеріалів та тестів.

7. Вільний доступ до повного пакету “Слухач” (1-11 класи) для самонавчання – повна шкільна програма від Центру Дистанційної Освіти “Джерело” (https://cdo.org.ua/reg/)