Міністерство освіти і науки України
Управління освіти Чернівецької міської ради
Чернівецький військово-спортивний ліцей-інтернат
58004, м.Чернівці, вул.Луковецька, 29, тел.(0372) 52-24-71
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

нове

 

Прийом документів для зарахування учнів до 10-го класу ліцею з Чернівецької міської ТГ буде здійснюватися 

з 04 січня до 24 січня 2022 року включно

Прийом документів здійснюватиметься особисто від громадян на І поверсі навчального корпусу з 09:00 до 15:00 години із забезпеченням дотримання основних правил санітарно-епідеміологічного захисту (відвідувачі мають бути у засобах індивідуального захисту, дотримуватись відповідного дистанціювання між присутніми).

 

 

 

 

Перелік документів для вступу

 

Вступні випробування

 

 Екзамен з оцінювання фізичної підготовленості абітурієнтів

 

Чернівецький військово-спортивний ліцей-інтернат створений відповідно до рішення Чернівецької міської ради від 12.05.2009 року №314/9.

Ліцей реалізує право громадян на одержання повної загальної середньої освіти, а також навчання за військово-спортивним профілем

       Головними завданнями ліцею є:

- забезпечення набуття вихованцями необхідних знань і навичок з військово-спортивної підготовки;

- виховання всебічно розвиненої, соціально активної особистості з почуттям відповідальності, високої духовності, дисциплінованості, любові до військової служби на основі військово-професійної  орієнтації.

Учні ліцею поглиблено вивчають Захист України, Основи військової справи та Судові і правоохоронні органи, безкоштовно займаються в спортивних секціях, гуртках. Учні 11 класу вивчають Автосправу і по завершенні мають можливість одержати посвідчення водія категорії “В”. 

Випускники продовжують навчання за обраним фахом у вищих навчальних закладах або проходять службу за контрактом у підрозділах ДПСУ, ЗСУ, МВС, ДСНС, СБУ.