Міністерство освіти і науки України
Управління освіти Чернівецької міської ради
Чернівецький військово-спортивний ліцей-інтернат
58004, м.Чернівці, вул.Луковецька, 29, тел.(0372) 52-24-71
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 Прийом документів для зарахування учнів до 8-х, 9-х, 10-х класів ліцею буде здійснюватися

з 12.05.2020 до 12.06.2020 включно

З 12.05.2020 до 31.05.2020 прийом документів буде здійснюватися в онлайн-режимі.

Анкету вступника потрібно заповнити за посиланням (тут).

Заяву вступника подавати у електронному вигляді, шляхом надсилання фотокопії або сканованої копії власноруч написаної заяви про вступ на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

З 01.06.2020 до 12.06.2020 відбуватиметься прийом документів особисто від громадян на І поверсі навчального корпусу з 09:00 до 15:00 години із забезпеченням дотримання основних правил санітарно-епідеміологічного захисту (відвідувачі мають бути у засобах індивідуального захисту, дотримуватись відповідного дистанціювання між присутніми).

 

Анкета вступника

Зразок заяви вступника

Оригінали документів подаються вступниками до приймальної комісії.

 

Чернівецький військово-спортивний ліцей-інтернат створений відповідно до рішення Чернівецької міської ради від 12.05.2009 року №314/9.

Ліцей реалізує право громадян на одержання повної загальної середньої освіти, а також навчання за військово-спортивним профілем

       Головними завданнями ліцею є:

- забезпечення набуття вихованцями необхідних знань і навичок з військово-спортивної підготовки;

- виховання всебічно розвиненої, соціально активної особистості з почуттям відповідальності, високої духовності, дисциплінованості, любові до військової служби на основі військово-професійної  орієнтації.

Учні ліцею поглиблено вивчають Захист України, Основи військової справи та Судові і правоохоронні органи, безкоштовно займаються в спортивних секціях, гуртках. Учні 11 класу вивчають Автосправу і по завершенні мають можливість одержати посвідчення водія категорії “В”. 

Випускники продовжують навчання за обраним фахом у вищих навчальних закладах або проходять службу за контрактом у підрозділах ДПСУ, ЗСУ, МВС, ДСНС, СБУ.

 

Перелік документів для вступу

 

Вступні випробування

 

Екзамен з оцінювання фізичної підготовленості абітурієнтів