Міністерство освіти і науки України
Управління освіти Чернівецької міської ради
Чернівецький військово-спортивний ліцей-інтернат
58004, м.Чернівці, вул.Луковецька, 29, тел.(0372) 52-24-71
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

CIMG5827CIMG6007

З 20 по 24 лютого у ліцеї проходив тиждень математики та інформатики.

Заходи:

- Виставка стіннівок;

- Математична гра "Геометричні головоломки" (вч. Козачук Н.Ф.);

- Екскурс "Математика Стародавнього Єгипту" (вч. Гирасимюк І.І.);

- Пізнавальна сторінка "Чарівна стрічка Мебіуса" (вч. Козачук Н.Ф.);

- Відкритий урок "Розв'язування логарифмічних рівнянь" (вч. Гирасимюк І.І.).

CIMG5921Учні 9-х і 10-х класів потренували свій мозок, розгадуючи різноманітні геометричні головоломки, та переконались, що такі тренування допомагають при виконанні різноманітних завдань. Познайомились ізCIMG5870 старовинними китайськими головоломками, яким понад 4 000 років («Танграм», «Листок», «Комумбове яйце»), впізнали прототипи сучасних комп’ютерних ігор («Пентаміно» – прототип сучасної гри «Тетріс»), попрактикувались у розгадуванні задач із «сірникової математики».

CIMG6013CIMG6015Вчитель математики Козачук Наталія Федорівна познайомила восьмикласників із «Чарівною стрічкою Мебіуса». Учні дізнались про історію винайдення односторонніх поверхонь та їх застосування в техніці, архітектурі, мистецтві, дизайні інтер’єрів, меблів, прикрас. Попрактикувались у CIMG6032мистецтві фокусів. CIMG6039Щиро раділи, коли вдавалось повторити щось на перший погляд неймовірне.

Після знайомства із мистецтвом Сієнни Моріс, яка виконує свої роботи у стилі нумеризм, учні і самі CIMG5818спробували свої сили у малюванні таких картин. Цей стиль полягає в тому, що всі зображення виконуються у вигляді ланцюжків чисел (від 1 до 12, як на циферблаті годинника, або послідовності формул).

CIMG5958Учні 11-А класу узагальнили свої знання із теми «Розв’язування логарифмічних рівнянь» на відкритому уроці, який провела вчитель математики Гирасимюк Ірина Іванівна. Змістовно закріпили теоретичний матеріал, повторили різні методи розв’язування логарифмічних рівнянь, мали змогу перевірити свої знання під час виконання самостійної роботи та підготуватись до подальшої контрольної.

Тиждень завершився виставкою стіннівок на математичну тематику.