Міністерство освіти і науки України
Управління освіти Чернівецької міської ради
Чернівецький військово-спортивний ліцей-інтернат
58004, м.Чернівці, вул.Луковецька, 29, тел.(0372) 52-24-71
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
 
"Замало бути обізнаним в нових ідеях. 
Потрібно знати, де можна використати ці ідеї, 
вміти з ними поводитись, 
а не ними захоплюватись"
В.Сухомлинський

25 жовтня 2017 року на базі Чернівецького військово-спортивного ліцею-інтернату для молодих вчителів математики навчальних закладів міста відбулося заняття міської школи молодого вчителя з теми «Використання інформаційних технологій навчання як засіб підвищення ефективності уроку». Відкрила заняття Терлецька Інна Дмитрівна, методист з математики ММЦ управління освіти Чернівецької міської ради.

Інна Дмитрівна акцентувала увагу на тому, що нові інформаційні технології дають нові можливості для творчості, знаходження і закріплення будь-яких професійних навичок, дозволяють реалізовувати принципово нові форми і методи навчання, відкривають учням доступ до нетрадиційних джерел інформації, тому одним із засобів підвищення ефективності уроку є використання інформаційних технологій. Заступник директора з навчально-виховної роботи Палійчук Мирон Дмитрович презентував навчальний заклад, ознайомивши молодих педагогів з його особливістю та представив вчителів математики.

                 

Під час теоретичної частини Інна Дмитрівна ознайомила вчителів з можливостями використання ментальних карт у навчально-виховному процесі та з Веб-сервісами по створенню ментальних карт. Учасникам заняття було запропоновано відпрацювати техніку створення створити ментальної карти на уроці математики.

                         

 

 

Під час практичної частини молоді вчителі відвідали урок алгебри у 9 класі з теми: «Розв’язування систем лінійних нерівностей», який провела Козачук Наталія Федорівна. Також вчителька ознайомила присутніх з досвідом своєї роботи з проблеми «Використання інформаційних технологій навчання як засіб активізації пізнавальної діяльності учнів»


В рамках заняття відбувся майстер-клас Гирасимюк Ірини Іванівни з проблеми «Вчитель в інформаційному просторі», під час якого вона ознайомила присутніх із педагогічними інноваціями, які ґрунтується на інформаційних технологіях і сучасних засобах комунікації.

 

 

Корисним був для молодих вчителів психолого-педагогічний тренінг «Гнучкість мислення як засіб успішної навчальної діяльності», який провела практичний психолог закладу Андріцька Аліна Василівна.

По завершенні заняття молоді вчителі за круглим столом поділилися враженнями, висловили слова вдячності.